Haber

Bilecik Belediyesi Mahalle Buluşmaları ile Vatandaşla Buluştu

Bilecik Belediyesi bu yaz başlattığı ‘Mahalle Buluşmaları’ ile her mahallede vatandaşla buluşmaya, talepleri dinlemeye ve analizler üretmeye devam ediyor.

Bilecik Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı’nın başlattığı ‘Mahalle Buluşmaları’ yoğun katılımla devam ediyor. Beşiktaş Mahallesi’nde düzenlenen ilk mahalle mitinginde vatandaşlarla birlikte merkeze gelen Önder V. Melek Mızrak Subaşı, ikinci mahalle mitingini İsmetpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği toplantıya, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldız, Yaşar Külhan, Zafer Gürkan Akyurt, Melih Tüfekçi, Cumhuriyet Halk Partisi belediye meclis üyeleri ve birim yöneticileri de katıldı. Vatandaşların dilek ve taleplerini Önder V. Melek Mızrak Subaşı’na doğrudan ve rahat bir şekilde iletebildiği toplantıda, çocuklar için de eğlence ve ikram etkinlikleri düzenlendi. Yüz boyama etkinliği ve dondurma ikramı ile çocuklar çok eğlendi.

“Bu şehir bizim şehrimiz”

Başkan V. Melek Mızrak Subaşı; “Mahalle Buluşmalarımızın bu haftaki durağı İsmetpaşa Mahallesi oldu. Her zaman söylediğimiz ve söylemekten daha çok değer verdiğimiz konu bu şehri birlikte yönetmektir. Beşiktaş Mahallemizde olduğu gibi İsmetpaşa Mahallemizde de katılım oldukça yüksek. hepimizin şehri. Bu nedenle her bir vatandaşımızın fikri ve dilekleri bizimdir. “Büyüklerin sohbet ettiği, küçüklerin ise eğlendiği bu keyifli etkinliğe katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir sonraki mahalle toplantımızda görüşmek üzere” dedi.

Mahalle Buluşmalarına katılan vatandaşlar, böyle bir etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Önder V. Melek Mızrak Subaşı ve Bilecik Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. – BİLECİK

haber-muratli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu