Yaşam

Emir Can İğrek’in Ali Cabbar şarkısının Yeşilçam filminden çalındığı iddia edildi!

Haftalardır gündem yaratan Buyruk Can İğrek’in Ali Cabbar şarkısı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Ali Cabbar’ın ‘Beş Milyon Borç Verecek misin?’ şarkısının müziği. Yeşilçam filminin müziklerinden alındığı iddia edildi.

Son dönemin parlayan isimlerinden Emir Can İğrek, pek çok şarkısıyla ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı yeni albümü Party Cancellation’da yer alan Ali Cabbar’ın müzikleriyle günlerdir sosyal medyanın gündeminde.

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen müziğin hikayesi de merak edildi. Hikayesi üzücü olsa da sosyal medya platformlarında goygoycuların eline geçti.

Şarkı öyle bir noktaya geldi ki Ali Cabbar’ın hikayesinin sinemaya çekileceği ve oyuncu kadrosunun önümüzdeki haftalarda başlayacağı iddia edildi. Tabii bu iddia reddedildi.

Şimdi ise Ali Cabbar’ın şarkısı bomba bir iddiayla yeniden gündeme geldi. Sözü ve müziği Emir Can İğrek’i konu alan Ali Cabbar’ın müziğinin çalındığı iddia edildi.

Şarkının başrollerini Zeki Alasya, Metin Akpınar, Perihan Savaş ve Münir Özkul’un oynadığı 1974 yapımı Yeşilçam filminin müziklerinden alındığı iddia edildi.

“Beş Milyon Borç Verebilir misin?” Filmin müziklerini buradan dinleyebilirsiniz:

Sizce benziyor mu? Bu argüman hakkında ne düşünüyorsun?

resadiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu